Скільки часу триває ремонт в квартирі?

Ремонт квартири - заняття довге, складне і дороге. До нього варто поставитися з усією відповідальністю. Після ремонту в квартирі доведеться жити. Добре проведений ремонт надає естетичний вигляд приміщенню, створює комфортну спокійну атмосферу, в якій люди відновлюють сили після трудового дня. За допомогою дизайну власник квартири висловлює свій духовний світ.

Быстро Сделать ставку на спортиные события вы можете даже с телефона с доступом к интернету.

Для підрахунку часу, який буде витрачено на ремонт, потрібно чітко уявляти його основні етапи. Вони здійснюються послідовно, щоб почати наступний, потрібно закінчити попередній.

В етапи ремонту квартири входять:

Демонтаж старих покриттів. Приміщення готується для робіт - звільняється від меблів, техніки. Знімаються покриття для підлоги, шпалери. Якщо проводиться капітальний ремонт квартири, може знадобитися зняти стару електропроводку, сантехніку та систему опалення. Відходи негайно виносяться або вивозяться.

Електромонтажні роботи. Замовник уточнює кількість і розташування розеток, вимикачів, їх експлуатаційні характеристики, що залежать від вологості в приміщенні.

Установка батарей опалення, проведення сантехнічних робіт. Майстри повинні знати, де клієнт бажає розмістити ванну, унітаз, раковини, узгодити з ним схему розташування водопровідних і каналізаційних труб.

Вирівнювання стелі і стін. Роботи проводяться у напрямку зверху вниз. Тріщини заштукатурюються, шви затираються і проклеюються стрічкою. Потім вся поверхня грунтується і шліфується.

Установка дверних коробок.

Чистова обробка стелі, стін і підлоги. Натяжні стелі монтують після закінчення всіх малярних робіт.

В середньому, капітальний ремонт квартири під ключ триває два з половиною місяці. Витрачений час залежить від розмірів приміщення і кількості працівників, складності виконання обробки. Якщо власники хочуть заощадити і виконати ремонт своїми силами, він може сильно затягнутися і результат вийде не дуже привабливий. Багато робіт (електрика, водопровід, опалювальна система) в будь-якому випадку вимагають залучення фахівців. Вартість ремонту квартири прямо залежить від її площі, кількості санвузлів. У новій квартирі працювати легше і ремонт обійдеться дешевше, вартість праці професіоналів практично погодинна. В старій будівлі багато непередбачених труднощів при проведенні робіт, і ремонт вийде дорожче.

Кілька переваг римських штор

Стиль для красивого ремонта внутри

Сколько Стоит Ремонт Коттеджа