Чому все більше людей встановлюють теплі підлоги

Чому все більше людей встановлюють теплі підлоги?

Все більше і більше людей дізнаються про переваги встановлення електричної системи обігріву підлоги, яка зберігає теплі і комфортні відчуття від підсмажених пальців ніг в осінньо-зимовий період.

Досягнення в галузі технологій спростили встановлення системи електричного обігріву підлоги. Споживачі і установники більше обізнані про те, наскільки просто встановити систему практично на будь-який тип підлогового покриття в різних кімнатах будинку.

Завжди важливо вирішити, який тип системи обігріву підлоги краще всього підходить для дому споживача. Необхідно відповісти на кілька запитань, щоб визначити, яка система буде найбільш ефективною.

Система вологих підлоги

Цей тип джерела тепла, в якому гаряча вода, вироблена вашим джерелом тепла (бойлером або тепловим насосом), перекачується по трубах, прокладених під поверхнею підлоги. Їх установка найчастіше обходиться дорожче, ніж установка системи електричного теплого статі.

Електрична тепла підлога

Електричні дроти подають тепло. Крім того, він встановлюється швидше і простіше, ніж система вологого опалення. Така підлога з підігрівом нагріває поверхню підлоги і рекомендується для невеликих приміщень, наприклад, у ванних кімнатах. Електричні підлоги з підігрівом також непомітні, що забезпечує більшу свободу для комфорту.

Підлоги з підігрівом забезпечують більш низьку температуру, ніж звичайні радіатори або плінтуси, тому витрати на опалення знижуються. Джерело тепла розподілений по підлозі, тому він розподіляється більш рівномірно і забезпечує значний рівень комфорту.

Він автоматично пропонує способи економії енергії, наприклад, яку температуру слід встановити, коли вас немає вдома, і час, коли можна вимкнути обігрів раніше.

Чому теплі підлоги? Є багато переваг, на які споживачі звертають увагу, коли вирішують встановити системи електричного теплого статі.

Переваги встановлення системи електричного теплого статі:

Додає цінність властивостями

Легко встановити

Може бути переобладнаний в будинку в рамках проектів ремонту

Рівномірно розподіляє тепло

Зменшує кількість пилу і алергенів

Безкоштовна підтримка

Багато проектувальники і будівельники усвідомлюють переваги енергоефективних систем електричного теплого статі.

Преимущества и важность теплого пола

​Почему все больше людей устанавливают теплые полы

Чи варто будувати власний приватний будинок?