Як прикрасити свій журнальний столик

Створення ідеального дисплея журнального столика

Коли ви живете в маленькій квартирі, ваші можливості декорування можуть бути обмежені, тому що у вас просто немає багато місця для книжкових полиць або торцевих столиків, на які можна було б поставити рамки для картин і дрібнички. Актуальные и важные новости на newsvladimir.ru доступны онлайн в удобное для Вас время. На щастя, ви можете використовувати свій журнальний столик, щоб продемонструвати свій стиль і створити елегантну вітрину, гідну журнала.Правільно - це більше, ніж просто місце для зберігання небажаної пошти.

Якщо ви хочете прикрасити свій журнальний столик і використовувати його в повній мірі декоративний потенціал, вам обов'язково варто ознайомитися з цими порадами:

Створити монохромну тему

Безпомилковий спосіб здивувати - створити монохромну колірну схему. У вас білий журнальний столик? Складіть білі книги поруч з вазою з ромашками або гортензіями, щоб отримати чистий і простий вид. Міняйте колірні схеми кожні кілька місяців, щоб виглядати свіжо і змушувати гостей гадати.

Посвячення зі свічками

Свічки роблять все затишніше, так чому б не використати кілька для прикраси кавового столика? Канделябри - відмінний спосіб елегантно продемонструвати колекцію свічок і створити романтичну сцену вечорами після роботи. Ви також можете поставити прямокутний піднос в середині журнального столика і скласти зверху кілька масивних свічок різних розмірів, щоб створити еклектичний вигляд. Однак остерігайтеся використовувати занадто багато свічок. Зрештою, ви ж не хочете зупинятися на палаючому журнальному столику кожен раз, коли в кімнаті дме вітер.

Акцент з пуфами

Цікавий спосіб додати яскравості вашому журнальному столику - це розмістити навколо нього кілька пуфів різних відтінків. Ви можете знайти ці барвисті пуфи де завгодно, від супермаркетів до Etsy. Вони не тільки створять цікавий вид у журнального столика, а й створять додаткові місця для сидіння, коли ви проведете зустріч з друзями або родиною.

Покладіть зверху лоток

Угруповання предметів на журнальному столику виглядає непогано, але додавання на піднос робить його схожим на вдало розміщену і стратегічну віньєтку. Поставте на піднос вазу з квітами, журнальний столик, свічку або унікальну корж, щоб створити елегантну вітрину. Найцікавіше в тому, що ви можете знайти необмежену кількість підносів в місцевому доларовому магазині, комісійному магазині, антикварному магазині або навіть зробити набіг на горище своєї бабусі. Можливості тут справді безмежні.

Украина - красочная и гордая страна

Консольные системы раздвижных ворот

Спиральный нихромовый провод

Як зробити рівний і точний розпил ДСП

Выбираем шарошки для шлифовки