Шкільні стенди для освітніх установ

Шкільні стенди використовуються в якості інформаційних матеріалів, метою яких є показати найбільш важливу інформацію або істотні моменти з великої кількості навчального матеріалу. Інформація, яка подана яскраво і наочно, завжди дуже легко запам'ятовується. Ви можете замовити стенди для школи від виробника за самою вигднною та не дорогою ціною, без накруток і переплат.

Стенди для освітніх установ необхідні для оформлення коридорів, шкільних кабінетів, класних куточків.

У чому перевага наших стендів?

Гарантія надійності нашої продукції

Необмежений термін служби

Використання сучасних технологій

індивідуальний дизайн

Велика функціональність

Ми пропонуємо Вашій увазі різні види стендів:

Класні куточки: більше 50 варіантів. Даний вид стендів оформлений і прикрашений завдяки яскравому творчості розробників. Дуже легко можна замінити інформаційні плакати, малюнки і т.п.

Стенди в стилі мілітарі: для оформлення історичних стендів, як правило, з тематикою військових подвигів.

Шкільні виставки: це і арт-галереї, стенди з корковими осередками.

Стенди, орієнтовані на процеси виховання, творчих здібностей і спортивного вдосконалення.

Нижче представлені стенди виготовляються з ПВХ пластика, повнокольоровий друк на плівці, ламінування зображення. Кишені виконані із пластику ПЕТ прозорого 0,5мм.

Ми подбали про те щоб наші шкільні стенди були безпечними.

Інформаційний стенд підлоговий.

Легка пересувна збірна конструкція. Застосовується на виставках і в торгових центрах. Основа - розбірний металевий каркас, до якого закріплений інформаційний стенд з кишенями А4.

Інформаційний стенд настінний.

Являє собою щит на стіні, виконаний з ПВХ 5 мм. Призначений такий інформаційний стенд для школи, дитячого садка, лікарень, банків, компаній, магазинів.

Інформаційний стенд корковий.

Основа такого стенду - пластик ПВХ, з покриттям з листової пробки. Перевагою таких стендів є те, що на коркову поверхню можна кріпити різної величини записки і листи простими канцелярськими кнопками. Такі стенди екологічні.

Вуличний інформаційний стенд.

Призначені такі стенди для вулиці. Інформація розміщена в кишені А4 або А5, яку захищає спеціальна дверцята. Її можна закрити на ключ, що захистить документи від впливу вологи і вандалів.

​Ренессанс виниловых пластинок

Сфера применения душевых трапов

Сколько Стоит Ремонт Коттеджа