Переваги і недоліки життя за містом

Рішення про покупку власного житла непросте і вимагає ретельного обмірковування. Ціни на будинки в передмістях найбільших міст часто можна порівняти з цінами на квартири, розташованими в їх центрі. Чи вигідно жити за містом? У чому його переваги і недоліки? Купити будинок на околиці міста - мрія багатьох людей, втомлених від міського шуму і життєвої суєти. Міські агломерації ростуть дуже швидко через більш широкі можливості для роботи в них - все більше і більше людей хочуть розвивати свою кар'єру, створювати сім'ї та жити в місцях, де у них є кращі умови для цього. Однак при всіх своїх перевагах мегаполіси дуже сильно втомлюють.

Сучасні котеджні містечка з кожним роком стають більш і більш популярними. Незалежні комунікації, закрита територія, особистий паркінг і територія для дозвілля є значною перевагою для тих, хто вибирає котеджі Форест Дрім, розміщені недалеко від Львова. Всього п'ятнадцять хвилин відділяють ваш комфортний дім від міста з його бурхливим ритмом життя, які не стануть для вас проблемою з доступом до заміського громадського транспорту. Котедж в безпосередній близькості від лісу, з можливістю денних піших і велосипедних прогулянок, є ідеальним рішенням для всіх, хто цінує спокій, комфорт і відпочинок.

Кожен, хто живе у власному будинку, вважає своєю найбільшою перевагою можливість мати власний сад. Сад забезпечує повну свободу, усамітнення і незалежність, а також дає можливість постійного спілкування з природою. Багато людей, у яких є сад і власна ділянка землі, високо цінують можливість вирощувати фрукти і овочі самостійно, купують насіння овочів та цибулини квітів, доглядають за ними, щоб вони стали найкрасивішою прикрасою будинку, а збір врожаю часто перетворюється в улюблене хобі.

Життя в місті означає, що нас оточує велика кількість людей. Буває, що доводиться терпіти гучну музику через стіни сусіда або гавкіт собаки на балконі поруч з ним. Це призводить до втрати близькості і знижує якість життя. Наявність власного будинку за містом відмінно підходить для того, щоб проводити час так, як вам подобається. Віддаленість від інших будівель і можливість посадки дерев, які захистять нас від сторонніх очей, дозволяють вам організувати дозвілля в саду, можливість вільно позасмагати на ділянці і т. д.

Однак є й недоліки життя за містом, і одна з перших - проблеми з доступом. Якщо ми живемо за містом і працюємо в його центрі, дістатися до нього може бути проблематично. Часто буває, що транспортне сполучення з околицями міста обмежена, розклад незручний, а сам транспорт в поганому стані. Якщо ми їдемо на власному автомобілі, ми повинні в першу чергу враховувати витрати, пов'язані з поїздкою, час, що витрачається на проїзд заданої відстані, і можливість простояти в пробках, які часто утворюються на окружних дорогах особливо в годину пік. Крім цього, життя в місті пов'язана з легким доступом до культурного життя. Кінотеатри, музеї, театри, ресторани, клуби - все у вас під рукою. Вибираючи життя за містом, треба враховувати, що для відвідування кінотеатру потрібна поїздка до нього, а головне - зворотнє повернення, що може бути непросто, особливо коли у нас немає власної машини.

Характерною рисою життя за містом, особливо в селі, є те, що всі один одного знають хоча б "в обличчя", а поява нових жителів часто викликає хворобливе захоплення. Приймаючи рішення жити в невеликому співтоваристві, ми повинні знати, як воно функціонує - через відсутність інших розваг дуже часто люди, особливо літні, цікавляться життям своїх сусідів і прекрасно знають "хто, що, з ким і про що". Магазини, розташовані на околицях міст, дуже часто мають невеликий асортимент, що складається тільки з основних продуктів. Доводиться рахуватися з тим, що коли нам раптом захочеться поїсти морепродуктів, ми їх швидше за все не отримаємо і одним з рішень буде відвідування гіпермаркету. Через невелику конкуренції також буває, що ціни набагато вищі за міські. Вибираючи життя за містом, ми також повинні враховувати незручний доступ до таких установ, як ясла, дитячі садки, школи, дитячі майданчики, лікарні, хоча при наявності свого автомобіля це не буде занадто великою проблемою.

Увеличители для коллиматоров

Переливной или скиммерный бассейн

Переваги меблів для патіо