Переваги металевих покрівель

Переваги металевих покрівель

Металеві дахи мають безліч переваг, в тому числі:

Довголіття. Металеві покрівлі можуть прослужити 40-70 років, в залежності від матеріалу. Розрахунковий термін служби традиційних покрівельних матеріалів з асфальту становить приблизно 12-20 років. Ви можете замовити та  купити якісну металочерепецю за самою вигідною і не дорогою ціною, без накруток та переплат.

Довговічність. Деякі металеві дахи можуть витримувати пориви вітру до 140 миль на годину, не схильні до корозії і тріщин і можуть бути удароміцними (в залежності від того, який метал ви виберете). Крім того, металеві даху не потребують періодичного дорогому обслуговуванні, яке часто потрібно для інших покрівельних матеріалів. Однак їх слід періодично перевіряти, щоб переконатися у відсутності необхідності в ремонті.

Безпека. Металеві даху не іскряться і не займуться під час пожежі або удару блискавки.

Енергоефективність. Металеві дахи відбивають променисте сонячне тепло, що може знизити витрати на охолодження на 10-25%.

Екологічно чистий. Металеві дахи не тільки містять 25-95% вторинної сировини, в залежності від використовуваного матеріалу, але також на 100% придатні для вторинної переробки в кінці їхнього терміну служби в якості покрівлі. Навпаки, велика частина обрізних відходів черепиці потрапляє в потік будівельних відходів - до 20 мільярдів фунтів на рік.

Якщо ви купуєте будинок з одним з них або думаєте про встановлення, ось що потрібно знати.

Людина, що встановлює металевий дах

Незалежно від того, кладете ви дах на новий будинок або існуючу дах потрібно повністю переробити, є безліч матеріалів. Але незалежно від того, який у вас стиль даху, металеві дахи можуть бути привабливим варіантом через їх довговічності, мінімальних витрат на обслуговування і енергоефективності. І ви можете вибрати з олова, цинку, алюмінію, міді або оцинкованої сталі - просто переконайтеся, що ваш металевий покрівельний матеріал протестований і маркований і ви уточнюєте в місцевому будівельному департаменті будь-який код, вимоги.

Переваги меблів для патіо

Ограждения и перила из стекла

Мешки биг бег бу в Украине