Особливості скляних перил

Особливості скляних перил

Сходові поручні з скла виглядають дуже ефектно. Вони абсолютно світлопрозорих, екологічні, легкі. Такі конструкції відрізняються високим рівнем безпеки. Вони мають суцільну поверхню і їх практично неможливо розбити. Ви можете замовити скляні перила у зручний для Вас час за самою вигідною та не дорогою ціною. Очевидні переваги скляних перил:

ударостійкість і стійкість до впливу зовнішніх факторів;

відмінний зовнішній вигляд - сучасний дизайн, сполучуваність з будь-яким інтер'єром;

простий монтаж і обслуговування - легко миються, гігієнічні;

стійкість до впливу вологи та ультрафіолету - не іржавіють і не вигоряють.

Скляні огорожі довговічні. Для їх виробництва використовується тільки загартоване скло. Матеріал, який пройшов термічну обробку, стає в десятки разів міцніше звичайного стандартного склополотна. Такі конструкції можна використовувати для організації простору як в приватному будинку, так і в офісному центрі, ТРЦ. Вони універсальні і відмінно поєднуються з дерев'яними та металевими елементами інтер'єру.

можливості дизайну

Скляне полотно перил можна прикрасити будь-яким малюнком або орнаментом. На його поверхню можна нанести фотопечатное зображення або піскоструминний візерунок, затонувати або пофарбувати полотно в колір інтер'єру, обладнати світлодіодним підсвічуванням. Приховане освітлення підсвітить таку огорожу зсередини, що зробить його зовнішній вигляд ще більш ефектним, а конструкцію безпечної для використання в темний час доби.

Можливості декору скляної поверхні не обмежені

Остаточна ціна огорожі сходів склом залежить від величини конструкції і товщини полотна, використовуваного для її виготовлення. Крім того, на вартість впливає вид і форма матеріалу, його дизайн і кількість отворів для кріплень. Так, огорожі для сходів на балкон зі звичайного і прозорого скла будуть коштувати дешевше перил з триплексу, а конструкція з гнутими елементами та вставками з кольорового склополотна - дорожче, ніж панелі прямої форми.

Дізнайтеся попередню вартість проекту, відправивши нам запит через онлайн форму на сайті. Протягом півгодини ми зробимо прорахунок і надамо вам його результати. В подальшому, якщо зазначені вами розміри співпадуть з даними нашого заміряє, сума прорахунку не зміниться.

Очистка воздуха бризером

Услуги по сборке мебели

Особенности и виды бетона

Особенности силиконов

Утеплення фасаду будинку