Утеплення фасаду будинку

Граничне зниження тепловтрати тягне за собою значну економію бюджету - це знає кожен власник приватного будинку. Для того щоб зберегти всередині будівлі тепло і затишок, важливо подбати про утеплення і правильному виборі технології та матеріалу.

Качественное утепление домов Украина вы можете заказать на сайте в любое удобное для вас время.

Переваги зовнішньої теплоізоляції

Зовнішня теплоізоляція фасаду є популярним методом енергозбереження. Властиві матеріалами і технологіями параметри дозволяють вирішити одночасно кілька завдань:

захист від негативних кліматичних явищ і конденсату (точка роси знаходиться в утеплювачі і не зміщується в стіну);

акумуляція тепла стінами і усунення залежності температури в приміщеннях від орієнтації будівлі;

звукоізоляція і зменшення рівня вуличного шуму.

Крім того, асортимент сучасних систем допоможе на довгий час забути про ремонт (середній термін служби матеріалів становить 30-50 років).

Як вибрати утеплювач?

Класифікація матеріалів для утеплення фасадів ґрунтується на якості, способі кріплення і вартості. Основні вимоги, які пред'являються до кожного з них, зводяться до:

необхідним теплоізоляційним показниками;

терміну служби;

міцності;

вологонепроникності;

схильність атаці гризунів і інших живих організмів;

тип основи (органічний або неорганічний) і ін.

Фаворитами покупців на будівельному ринку на сьогоднішній день залишаються мінеральна вата, пінопласт і екструдований пінополістирол.

Мінеральна вата

Даний неорганічний волокнистий матеріал виробляється з силікатних розплавів гірської породи, сумішей осадових порід і металургійних шлаків.

Як правило, для здійснення теплоізоляції «мокрим» методом або способом «навісний вентильований фасад» вибирають базальтові і скляні різновиди.

Мінеральна вата здатна витримувати температуру понад 1000 ° C і не плавитися, проявляє високі теплоізоляційні властивості і опірність механічним, біологічним і хімічних впливів, не вбирає вологу і поглинає шум.

Досвідчені будівельники відзначають низьку вартість, зрозумілу технологію монтажу і легкість обробки.

Пінопласт

Матеріал відноситься до класу спінених полімерів і відрізняється високою ефективністю. Простота в монтажі, легкість, влагонепроницаемость, шумоізоляція і доступна ціна - ось основні переваги пінопласту . Однак слід зазначити і негативні якості, такі як:

горючість;

недовгий термін експлуатації (10-20 років);

погана паропроникність;

нестійкість до одночасного впливу холоду і вологи

крихкість;

виділення токсичного стиролу в процесі старіння.

Екструдований пінополістирол (пеноплекс, XPS)

Екструдований пінополістирол вважається близьким родичем пінопласту.

Серед аналогів він виділяється максимально низькими показниками теплопровідності. Екологічно безпечний матеріал не схильний до впливу різних кислот, лугів, масел і інших агресивних хімічних речовин, а також стійкий до розвитку на поверхні грибка і цвілі.

Особлива структура пінополістиролу обумовлює його здатність відображати звуки будь-якої частоти, відштовхувати вологу і витримувати перепади температур в діапазоні від -50 до +75. Однак, горючість і низька паропроникність - його слабкі сторони.

Монтаж Пеноплекса не зажадає від вас спеціальних навичок. Ідеально підігнані габарити плит, легка вага, відмінна адгезія значно спрощують процес монтажу.

Такий утеплювач не підходить для оздоблення фасаду дерев'яного будинку. Незважаючи на натуральність дерева і його природну здатність «дихати», будівля може виявитися в «парнику»: полістирол перекриє рух повітря. Забезпечити достатню циркуляцію повітря дозволить додаткова примусова вентиляція. 

Особенности силиконов

Утеплення будинку зовні

Як вирівняти стіни в будинку

Як вибрати проект будинку?

Як вирівняти стіни в будинку

Утеплення фасадів у Луцьку