Професійне будівництво будинку з газобетонних блоків

Якщо ви плануєте побудувати власне житло, то напевно в першу чергу ви задумалися про вибір будівельного матеріалу. Якщо раніше будинки будувалися з цегли або дерево, то на сьогоднішній день вибір є куди більшим. В останні кілька десятиліть було розроблено досить велику кількість будматеріалів, які в тій чи іншій мірі перевершують традиційний цегла в плані технічних характеристик.

Предлагаем вам северный кипр недвижимость самая лучшая на рынке недвижимости, цены доступны.

І одним з таких матеріалів є газоблок. Сьогодні будівництво будинку з газобетонних блоків - це вибір багатьох сімей, оскільки такі конструкції мають масу переваг, мова про які піде нижче.

Що таке газоблок

Перш, ніж вирішити, чи варто будувати будинок і газобетонних блоків, розглянемо, що ж являє собою цей будівельний матеріал.

газоблок це

різновид ніздрюватих бетонів, що виготовляються штучним способом. Цей матеріал має пористу структуру, що покращує його теплові характеристики. Причому пори розташовуються по блоку рівномірно, що і визначає якість газобетону, рівно як обсяг пір і їх закритість.

До складу даного матеріалу можуть входити різні інгредієнти, але обов'язковими в даному випадку є: кварцовий пісок, вапно, вода і алюмінієва пудра. Виготовляється газобетон в такий спосіб:

У форму заливається бетонна суміш, яку на певний проміжок часу розміщують в термокамері, де відбувається її затвердіння при певному температурному режимі. В результаті хімічної реакції матеріал набуває свою пористу структуру.

Після затвердіння, блоки обрізаються з використанням надточного обладнання, що дозволяє створювати матеріал потрібного розміру.

Останній етап - відправка блоків в піч, де при температурі 200 градусів відбувається їх «загартовування» за допомогою водяної пари.

Переваги і недоліки будівництва з газоблоків

Настільки високе поширення даний матеріал отримав через свої переваг:

Прийнятна вартість. Газоблоки дешевше цегли та каменю, що і є основним поясненням їх високу популярність.

Невелика вага. З огляду на свою пористу структуру, газобетонні блоки є дуже легкими для свого об'єму. Це позитивно відбивається як на простоті роботи з матеріалом, адже для кладки стін не доведеться використовувати спеціальну техніку, так і на навантаженні на фундамент. Наприклад, для зведення середнього за розмірами одноповерхового залізобетонного будівлі буде досить мелкозаглубленного стрічкового фундаменту.

Висока паропроникність. Оскільки блоки мають відкриті пори, то даний матеріал сміливо можна назвати «дихаючим». При цьому для теплоізоляції стін необхідно використовувати такі ж паропроникні матеріали.

Простота і висока швидкість монтажу. З огляду на легкості і великих розмірів, такі блоки дозволяють швидко зводити будівлі різної площі. До того ж, газобетон дуже добре ріжеться ножівкою.

Пожежна безпека. Матеріал не горить і не бере ніякої участі в поширенні вогню.

Високий коефіцієнт теплопровідності, щодо якого газобетон можна порівняти з деревиною. Але оскільки стіни з газоблоків товщі, ніж дерев'яні, то вони краще зберігають тепло.

Чи не схильні до поразки цвілі, грибків, комах і не бояться ультрафіолету.

В іншому, є у даного матеріалу і свої недоліки:

Висока гігроскопічність зважаючи пористої структури. Вбирання вологи в даному випадку нагадує губку.

Відносно невисока міцність, через що використання стандартних кріплень є неприйнятним.

Для утеплення таких стін можна використовувати тільки «дихаючі» матеріали.

Забороняється облицювання таких блоків піносклом, спіненими пластиками, оштукатурювання полімерними розчинами і т. Д.

Преимущества инфракрасного источника тепла

Плюсы и минусы строительства собственного дома

Преимущества бетонных строительных блоков

Создание индивидуального дизайнерского проекта

Марки стали, применяемые в производстве металлопроката