УТЕПЛЮЄМО БУДИНОК З ДЕРЕВА ЕФЕКТИВНО

Щоб життя в дерев'яному будинку була комфортною, його необхідно утеплити. Важливо, щоб утеплення було максимально ефективним і не завдавало дому шкоди. Надійним і одночасно простим способом утеплення дерев'яного будинку є обшивка зовнішніх стін м'якої деревоволокнистої плитою, яка дасть захист на довгі роки.

Качественная Стеклопластиковая Композитная Арматура Киев зеленая с песком купить можно по выгодной цене.

Чому треба утеплювати дерев'яний будинок?

Дерев'яні будинки - найпопулярніший і всіма улюблений вид заміських будівель. Тільки живучи в такому будинку, можна в повну силу відчути близькість до природи. Дерево «дихає» по всій своїй поверхні, утворюючи всередині особливий мікроклімат. Його ще називають «ефектом дерев'яного будинку». Але, крім очевидних плюсів, є і мінуси. А саме: дерево не має достатнього теплового і схильне геометричним трансформацій. Тобто через вологого і холодного клімату, перепадів температур на стінах будуть з'являтися мікротріщини і щілини. А вони в свою чергу є «містками холоду». Через них в будинку відчувається, а нагріте повітря швидко зникає. Як підсумок - в будинку холодно.

Щоб уникнути подібних ситуацій слід утеплити дерев'яні стіни. Це актуально як для нових, так і для старих будівель. Безумовно, набагато простіше, дешевше і ефективніше буде утеплити дерев'яний будинок спочатку! Однак будь-який дачний будинок можна перетворити в теплий котедж і зберегти на довгі роки.

Як утеплити дерев'яний будинок зовні

Це найбільш раціональні варіант, так як саме зовні до нас надходить холодне повітря і дерево найбільш схильне до деформації.

Переваги зовнішнього утеплення дерев'яного будинку:

закриття містків холоду і запобігання появи нових,

збереження внутрішнього об'єму приміщення,

немає необхідності виїжджати з дому,

захист стін від вогкості,

перетворення фасаду.

Звичайні утеплювачі, такі як мінеральна вата або пінополістирол, мають свої суттєві недоліки. Мінеральна вата, наприклад, вимагає попередньої установки каркаса і пароізоляційної плівки. А це створить не найбільшу приємну атмосферу всередині будинку - тепло, але сиро. Якщо під час установки мінвати були допущені помилки, вона просто згниє.

Інший приклад утеплювача - пінополістирол. Він не дозволяє дерев'яним стінам «дихати». А через це може утворитися цвіль, і унікального відчуття дерева вже не буде.

Тому для утеплення будинків з дерева слід використовувати тільки натуральні матеріали, а ще краще, якщо вони за своїм складом будуть аналогічні деревині. М'які деревоволокнисті плити Ізоплат - це ідеальне рішення для заміського будинку. Вітрозахисні плити утеплюють зовні, а теплозвукоізоляційні - всередині. Склад плит Ізоплат включає в себе перемелені хвойну деревину і парафін для захисту від атмосферної вологості. При цьому ніякого клею. Волокна деревини перетворюються в щільний лист завдяки «мокрому» способу виробництва. Вони як дерево, тільки краще, тому що плита товщиною всього 12 мм за своїми теплоізоляційними властивостями відповідає 44 мм масиву дерева. 

ГАЛЕРЕЯ ОКОН: ОКНА СОГРЕВАЮЩИЕ СЕРДЦА

БАК ДЛЯ ГОРЯЧЕЙ ВОДЫ С ТЕХНОЛОГИЕЙ TWS

МІШКИ ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ ЛАМІНОВАНІ