ЛАЗЕРНЕ ГРАВІРУВАННЯ НА МЕТАЛІ

Гравірування - це вирізання на поверхні предмета написи або зображення , яке підкреслює його індивідуальність, часто перетворюючи його в художній твір. Існують як ручні, так і механізовані способи виконання гравірувальних робіт. Нанесення зображень за допомогою лазера відноситься до методу з використанням верстатного обладнання.

Качеситвенная лазерная гравировка на стекле по выгодной цене.

СУТНІСТЬ ТЕХНОЛОГІЇ, ЯК РОБИТЬСЯ, ОСОБЛИВО, ПЕРЕВАГИ

Лазерна технологія гравірування використовує випромінювання , у якого регулюється діаметр сфокусованого променя і його потужність. Установкою цих параметрів можна не тільки різати матеріал, а й впливати лише на поверхневий шар оброблюваного предмета. Нанесення зображення відбувається двома способами.

Верхня частина поверхні нагрівається до стану плавлення. У процесі переходу з одного стану в інший в матеріалі відбуваються фізико-хімічні процеси, що змінюють його структуру. Одним із супутніх ефектів є зміна кольору поверхні після її кристалізації. Контрастом зовнішнього вигляду обробленої і необробленої лазерним променем поверхні створюється зображення на предмет.

Цей спосіб пов'язаний зі зміною рельєфу поверхні. Частина поверхневого шару нагрівається до температури, при якій розплавлений матеріал випалюється в процесі випаровування. Потужністю променя можна регулювати глибину знімається частини поверхні, тим самим змінюючи рельєфність зображення.

Основні переваги лазерної технології перед іншими видами гравіювання:

практично на будь-якому матеріалі можна нанести зображення лазерним гравіюванням;

будь-які, навіть найдрібніші зображення виконуються з чітким, добре видимим контуром;

зображення з точки зору дизайну виглядають дуже привабливими;

предмет обробки через відсутність безпосереднього механічного контакту з ріжучим інструментом не піддається деформації, його немає необхідності закріплювати;

при лазерного гравіювання відбувається термічна обробка матеріалу, що робить його стійким до стирання, зображення має естетичний вигляд довгий час.

зображення приймає остаточний вигляд відразу після лазерного гравірування, немає необхідності подальшої доробки.

Лазерне гравірування легко адаптується до автоматичного управління. Робота за алгоритмом програм виключає можливість суб'єктивних помилок . При ручному гравірування людський фактор не виключає ризику здійснення помилки.

Нанесення зображення відбувається згідно керуючих програм і здійснюється двома методами - растрових і векторних.

При растровому методі лазерна головка переміщається дискретно в одному напрямку області гравіювання, а потім опускається / піднімається вниз / вгору з мінімально можливим кроком. Послідовно обробляючи такими точками поверхню, отримуємо потрібне зображення. Таким способом гравіруються зображення типу фотографій, картинок.

При векторному методі лазер рухається вздовж напрямку певних ліній. Цим способом зазвичай гравірують написи і інші зображення у вигляді ліній . Цей метод набагато продуктивніше реєстрового, але якщо знадобиться змінити товщину ліній, без растрової гравіювання не обійтися.

ЗАСТОСУВАННЯ: НАНЕСЕННЯ ЛОГОТИПІВ І НЕ ТІЛЬКИ

Властивість лазерного гравірування зберігати тривалий час зовнішній вигляд у своїй первозданній формі використовується для нанесення логотипів на предмети, де вона стає єдиним цілим з ними самими. Деякі найбільш часто застосовуються варіанти використання:

логотипи на сувенірах і подарунках (ручки, запальнички, мобільні телефони, щоденники та інші);

в ювелірній справі лазерне гравіювання наноситься на вироби з дорогоцінних металів: браслети, годинник, персні, каблучки та інші;

нанесення написів і зображень на різні спортивні та інші нагороди;

деякі промислові виробники ідентифікують свою продукцію логотипами, виконаними лазерною технологією;

на корпуса і панелі приладів наноситься технічна інформація полегшує користувачеві їх експлуатацію;

виготовлення за допомогою лазерного гравіювання печаток, штампів;

нанесення дублюючих знаків російською мовою на клавішах і кнопках техніки зарубіжного виробництва.

Технічні можливості лазерного гравірування піднімають на більш високий рівень можливості рекламного бізнесу. В надлишку рекламної продукції споживач обов'язково зверне увагу на оригінальність плакатів і вивісок , на яких інформація дається чітким, з високою деталізацією зображенням.

Отопление для Загородного Дома

БАК ДЛЯ ГОРЯЧЕЙ ВОДЫ С ТЕХНОЛОГИЕЙ TWS

АЛЮМІНІЄВИЙ ПЛІНТУС ДЛЯ ПІДЛОГИ

ЯК ВИБРАТИ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ОФІСУ