Каміни. Магія домівки

Людина може нескінченно може дивитися на палаючий вогонь. Це закладено в нього самою природою. Магія тепла і сила світла, що виходить з палаючого каміна, наповнює наше житло атмосферою затишку, і так приємно відчувати захищеність від стихій. Але сучасний камін - не просто джерело обігріву, а важливий елемент інтер'єру. Камін подібно живій душі здатний створити в будинку особливу атмосферу. Недарма це древній символ домашнього вогнища.

Заходите на сайт https://moulin-rouge.kiev.ua/ выбирайте своего специалиста с эротического массажа и приходите на сеанс.

Умови для установки

Вибираючи свій камін, варто врахувати розміри і форму приміщення, адже, наприклад, у вузькій кімнаті доцільно ставити кутовий камін, а не центральні або лицьові моделі. Якщо потрібно обігріти кімнату - треба врахувати її точний метраж і потужність топки. Дуже важлива хороша вентиляція кімнати з каміном. І ще: увагу на стіни і підлогу в кімнаті під камін - потрібно, щоб вони були з негорючих матеріалів, а підлогу до того ж зміг ще і витримати нелегкий вага каміна.

Ну і, звичайно, треба взяти дозвіл і узгодити проект каміна з потрібними інстанціями. Проект - обов'язкова умова. На етапі створення проекту вибирається і дизайн каміна і будівельний для нього матеріал.

Камінні плюси і мінуси

Дров'яні камінидають дому справжній затишок, з потріскуванням таким розслаблюючим, з запахом деревини. Приємне, живе тепло дарують. Але через свою складної дров'яні каміни можна встановити в міських квартирах. До того ж обслуговування каміна - справа клопітка: треба постійно запасати дрова, золу видаляти, димохід чистити. Ну, і, ясна річ, відкритий вогонь ... Ще один є мінус дров'яного каміна: він слабо прогріває приміщення. Але все мінуси виправляються розробкою закритих камінів. Сьогодні близько 80% продажів в Росії припадає на ці каміни. Від класичних, з відкритою топкою, вони відрізняються дверцятами зі скла, через які танцюючий видно вогонь і чується тріск полін. Істотні плюси газових камінів: дешевше набагато, набагато безпечніше і в установці дуже прості, придатні для установки в міських квартирах. Ефект живого вогню забезпечують штучні дрова - з негорючого, екологічно чистого матеріалу. Не потрібно в такий камінустановка димоходу - вивести трубу прямо від каміна в газохід, а то і на вулицю. Мінус: є низький коефіцієнт тепловіддачі, не вище 50%.

Електричні каміни в роботі як справжні - горять яскраво, правда, завдяки реалістичному красивому ефекту вогню). Безперечний плюс - в економічності і простоті установки. У теплу пору року камін може працювати без нагріву. Ну і, звичайно, головний плюс - безпека.

Біокамін - новинка на ринку - дає можливість створити бездимоходний камін , зате з живим полум'ям. Таке можливо завдяки використанню спеціального палива, при згорянні якого не виділяються різні шкідливі речовини у вигляді кіптяви і диму, а утворюється водичка з маленьким обсягом вуглекислого газу. Однак треба пам'ятати, що биокамин не обігріваються приміщення, а прикрашає інтер'єр.

Вдалий стиль, хороший смак

Звичайно, найцікавіше - вибір каміна виходячи з міркувань дизайну приміщення. Оздоблення сучасного каміна виконується в різних стилях: класика, хай-тек, ампір, кантрі, модерн. І матеріали, використовувані при обробці, можуть бути такими різними. Це може бути кахель, мармур, метал, граніт, піщаник. Актуальними для облицювання каміна цінні породи дерева - наприклад, бук або дуб. Сьогодні в моді стиль кантрі (або рустикальний) - він увіллється в традиційний інтер'єр вітальні і прекрасно її доповнить.

Вибираємо дедик

Промислові склади

Подъемные тележки

Ремонт Баня Коттедж

Вибираємо дедик